Ana Sayfa
Kurye Firmaları
Kargo Firmaları
Dağıtım Firmaları
Faydalı Linkler
Kurye motorsikletli kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve koliler için arabalı kurye hizmeti vermektedir. İstenildiği taktirde Panelvan araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta olan siparişleriniz itina ile taşınır.
Şu an İstanbul'un bütün ilçelerinde motosikletli kuryelerimiz hazır olup telefonla ve online olarak sizlerden gelen siparişleri adreslerine ulaştırırız. Bizi arayarak adınıza yapılmasını istediğiniz işlemi merkezimize bildirdiğinizde; operasyon merkezimiz istemiş olduğunuz adrese çok kısa sürede en yakın kuryeyi yönlendirerek işleminizi başlatır. Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir.

* Abone Müşterilerimizden kesinlikle köprü geçiş ücreti alınmaz.
* Gidiş dönüşlü evraklarda tam ücret uygulanır.
* Gece tarifeli gönderilerde iki katı fiyat uygulanır.
* Yaz saati 19:00 Kış saati 18:00 olarak belirlenmiştir.
* Paket , ağırlık ve hacim fiyatları AR-ES Kurye tarafından belirlenir.Hacim ve ağırlık normal ücretin 4 katını geçemez.
* Motorlu kuryenin götüremeyeceği hacimde veya ağırlıkta olan gönderilerinizde lütfen arabalı kurye isteyiniz. Arabalı kurye normal evrak fiyatının 5 katıdır.
* Ar-es kurye çalışma saatleri Sabah 08:30 Akşam 21:30 Arasındadır Ancak müşterilerimiz mesai saatleri içerisinde bildirdiği taktirde saat 24:00?e kadar nöbetçi kuryebulundurulur.
*Fiyat tarifemiz 15.12.2006 Tarihinden 15.12.2007 tarihine kadar geçerlidir.
*Kayıt verilen ve İptal edilen 10 dakikayı geçen siparişlerinizden uğrama ücreti alınır.
ARABALI KURYE
Siteye gitmek için tıklayınız